Jēkabpils multifunkcionālās sporta halles jaunbūve Brīvības ielā 289 B, Jēkabpilī" būvprojekta izstrāde, būvniecība un autoruzraudzības veikšana.

Izpildes laiks: no 08.03.2018. līdz 2020.gada jūlijam
Pasūtītājs: Jēkabpils pilsētas pašvaldība

Būvprojektā paredzēts izbūvēt divas universālas sporta spēļu zāles ar 1000 sēdvietām basketbolam un volejbolam 46x46 m, izbūvēt un aprīkot hokeja halli ar 300 sēdvietām atbilstoši LHF apstiprinātajam “Hokeja arēnu klasifikācijas nolikumam” - “B” kategorijas hokeja arēna, aerobikas zāle un trenažieru zāle, ģērbtuves, tualetes un dušas, palīgtelpas tiesnešiem un treneriem, kā arī kafejnīca ar skatu uz hokeja laukumu. Teritorijas dienvidu daļā tiks izvietoti sporta āra laukumi, kā arī tiks veikts teritorijas labiekārtojums. Pie halles būs paredzēta autostāvvieta vieglajām automašīnām un autobusiem, tai skaitā tiks nodrošināta elektromobiļu lādēšanas vieta.

Īstenojot šo vērienīgo projektu, jēkabpilieši iegūs ne tikai treniņiem un sporta nodarbībām piemērotāku infrastruktūru, bet arī iespējas attīstīt hokeju pilsētā, kā arī rīkot augsta līmeņa sacensības.


Atpakaļ uz projektiem.