Mārtiņš Garais Fotogrāfs

VIEGLATLĒTIKAS MANĒŽAS UN STADIONA IZBŪVE JĀŅA DAĻIŅA IELĀ 2, VALMIERĀ

ADRESE: Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera
PASŪTĪTĀJS: Valmieras pilsētas pašvaldība
PROJEKTĒTĀJS: Pilnsabiedrība “ISB/Nams”
OBJEKTA TIPS: Jaunbūve
PROJEKTA REALIZĀCIJAS LAIKS: Procesā

Projekta ietvaros plānota esošā stadiona pārbūve,  jaunas vieglatlētikas manēžas un viesnīcas (kopējā platībā  12367 m2 ) celtniecība, kā arī vides labiekārtošana.

Stadionu plānots pārbūvēt, saglabājot sprinta taisni esošajā vietā, savukārt 400 metru skrejceļam mainot ārējo konfigurāciju. Skrejceļam paredzēti astoņi celiņi pa perimetru un deviņi celiņi taisnē. Tiks izbūvēts FIFA (Starptautiskā futbola federāciju asociācija) noteikumiem atbilstošs futbola laukums ar dabīgo zālienu. Futbola laukuma galos tiks veidoti lodes grūšanas, augstlēkšanas, vesera, diska un šķēpa mešanas sektori, kā arī ūdens šķēršļu bedre. Stadiona tribīņu daļā atradīsies ērtas telpas sportistu, treneru un tiesnešu ģērbtuvēm, inventāra noliktavas un tehniskās telpas, trenažieru zāle, kā arī kafejnīca.

Vieglatlētikas manēžā tiks izbūvēts 200 metru skrejceļa aplis ar četriem celiņiem un virāžām atbilstoši IAAF (Starptautiskā vieglatlētikas federāciju asociācija) tehniskajām prasībām. Tajā tiks izvietoti astoņi 60 m sprinta celiņi, tāllēkšanas, trīssoļlēkšanas, augstlēkšanas, kārtslēkšanas un lodes grūšanas sektori, kā arī stendi šķēpa un vesera mešanai. Skatītāju tribīnēs paredzētas vietas 1250 skatītājiem.

Līguma ietvaros veiksim iekšējo ŪK tīklu, ārējo ŪKT tīklu, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu, apkures sistēmas, silto grīdu, drenāžas sistēmu, gaisa aizkaru, griestu apkures, katlu telpas, būvkonstrukciju, jumta un griestu darbus.

Fotogrāfs: Mārtiņš Garais | www.garais.lv